Mutiara Central, Cheras

Jalan Desa Aman 1, Mutiara Central, Cheras, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 8,000 /mo

1

BM

1,633

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501287995
check-small-f
1,633 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.90 psf (lantai)

Tentang Mutiara Central

Upgraded Shop/office Space @ Mutiara Central for Rent

WTL
Shop/office @ Mutiara Central

1633sf
1st floor
Equipped with lift
Updated unit
24-hour security

Ready for occupancy by 1st June

Asking Rm8000

Yumiko / CW (REN68588)
PropNex Team Leader
0*****
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

burger-2-o

Cafe

parking-o

Parking

playground-o

Playground

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 8,000 /mo.
Jalan Desa Aman 1, Mutiara Central, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,633 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]