Maxim Residences, Taman Len Seng, Cheras

Jalan 9, Taman Len Seng, Cheras, Kuala Lumpur

RM 400,000

2

BT

2

BM

825

kps

RM 485

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108469754
check-small-f
825 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 484.85 psf (lantai)

Tentang Maxim Residences

Maxim residence len seng connaught ucsi near to mrt taman cannought

Maxim residence for sale

~ RM400 K
~ 825 sqft
~ basic unit
~ near to MRT taman Connaught

Kindly contact Tiffany ( REN68849)
012’246’6443
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

swim-o

Swimming pool

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ONE MAKER REALTY SDN BHD

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 400,000.
Jalan 9, Taman Len Seng, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 825 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ONE MAKER REALTY SDN BHD