Majestic Maxim, Taman Len Seng, Cheras

Majestic Maxim Jalan 9/142, Taman Len Seng, Cheras, Kuala Lumpur

RM 2,500 /mo

3

BT

2

BM

819

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jun 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501075511
check-small-f
819 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.05 psf (lantai)

Tentang Majestic Maxim

Majestic maxim 3 bedroom fully furnished unit with 1 carpark for rent

Majestic maxim fully furnished 3 bedroom unit available in June

• 2 bedrooms with beds
• 3 bathrooms
• 1 carpark
• 819 sqft
• fully furnished

• 10mins (800m) walking distance to MRT taman connaught station.
• Close to eko cheraz & leisure mall.
• Near ucsi @taman connaught.
• Groceries & daily needs (walking distance)
• Surrounded by cafes, eateries & convenience stores
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
Majestic Maxim Jalan 9/142, Taman Len Seng, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 819 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian