M Vertica, Taman Maluri, Cheras

Jalan Cheras, Taman Maluri, Cheras, Kuala Lumpur

RM 555,000

3

BT

2

BM

850

kps

RM 652.94

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2023
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500759619

Tentang M Vertica

Installment 2300 Rental 2600, positive cash flow, rdy rental income

M Vertica [High Floor] 3R2B Fully Lavile Sunway Velocity two 1 Miharja

M Vertica @ Cheras, KL For Sale

Rental Return ROI up to 5-7%
3 Bedroom + 2 Bathroom
850sqft
2 Carparks
Sell with Tenancy
Sell with Furniture (Fully furnish)
High floor Unblock View
Well kept & Good condition Unit
Good for ownstay or investment (Prime Area)

-----About M Vertica, Cheras, KL City-----
Walking distance to Maluri MRT Station & AEON Taman Maluri
3 min to Sunway Velocity Mall
6 min to MyTOWN
Close to 1 Shamelin Mall, Lotus's Cheras, EkoCheras Mall, Cheras LeisureMall & Pavilion Kuala Lumpur
Near to SRJK (C) Naam Kheung, SMK Seri Bintang Selatan, Sekolah Menengah Sains Alam Shah & YPC International College
100m to Courts Mammoth Mega Store
1.5km or 1 MRT station to Ikea Cheras
3km or 2 MRT Station to Tun Razak Exchange or Bandar Malaysia
3 MRT Station to Bukit Bintang

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 555,000.
Jalan Cheras, Taman Maluri, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 850 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.