Imperial Residence, Cheras

Jalan Mas Utama, Cheras, Selangor

RM 1,600 /mo

3

BT

2

BM

972

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501234712
check-small-f
972 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.65 psf (lantai)

Tentang Imperial Residence

Rental 3 Bedroom Condominium in Jalan Mas Utama, Malaysia

- Spacious 3 bedrooms and 2 bathrooms covering 972 sqft.
-Fully furnished
- 4 units airconds
- closed to Suke highway
- Close to reputable schools for quality education.
- Supermarkets within walking distance for daily essentials.
- Shopping malls nearby for leisure and entertainment.

Rental RM1600
Kindly watsapp Ms Chang 0***** for viewing or further details
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

shared-space-o

Clubhouse

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Jalan Mas Utama, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 972 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]