Imperial Residence, Cheras

Jalan Mas Utama, Cheras, Selangor

RM 1,450 /mo

3

BT

2

BM

980

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501115634
check-small-f
980 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.48 psf (lantai)

Tentang Imperial Residence

Imperial Residence Cheras

- HZ042
- Rental RM1450/m
- 973 sqft
- 3 bedrooms & 2 Bathrooms
- 1 Carpark
- Partially Furnished
- Ready to move in

=========================================================

Please Whatsapp Hazel Teoh
017
788
2582
E TREND REALTY SDN BHD.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

shared-space-o

Clubhouse

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,450 /mo.
Jalan Mas Utama, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 980 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian