Ikon Connaught, Taman Connaught, Cheras

Jalan Cerdas, Taman Connaught, Cheras, Kuala Lumpur

RM 9,888 /mo

2

BM

3,380

check-small-f
Disenaraikan pada 3 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501033624
check-small-f
3,380 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.93 psf (lantai)

Tentang Ikon Connaught

Fully Furnished Office Ikon Connaught in Cheras

A637
Fully Furnished Office Ikon Connaught Cheras
For Viewing Appointment
Please Call +6014.620.7062
whatsapp- www.h*****
==
Fully Furnished Office Ikon Connaught Cheras

- Rental RM9800 per month
- 3380 sqft
- 4 private rooms and spacious open-plan workspace
- 16 workstations ready-to-use with desk and chair
- Fully Furnished
======
- 1 Month Advance
- 2 Month Security Deposit
- Utility Deposit
- Tenancy Agreement Fee
ニニニニニニニニニニニニニニニニニニニ
===
For Viewing Appointment
Please Call +6014.620.7062(William)
whatsapp- www.h*****
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

shop-o

Retail stores

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 9,888 /mo.
Jalan Cerdas, Taman Connaught, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,380 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian