Desa Aman, Taman Desa Aman, Cheras

Jalan Desa Aman 2 Jalan Desa Aman 1, Taman Desa Aman, Cheras, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 900 /mo

2

BT

1

BM

650

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Pangsa for rent
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501290812
check-small-f
650 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.38 psf (lantai)

Tentang Desa Aman

Ground Floor Desa Aman Flat, Cheras

GROUND FLOOR

Desa Aman Flat Cheras For Rent
[Basic Unit + Prime Location]

- 650 sqft
- 2 Bedrooms 1 Bathroom
- Renovated Kitchen Table Top
- Basic Unit C/W Fan & Lightings
- Open Parking

Asking Rental RM 900
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 900 /mo.
Jalan Desa Aman 2 Jalan Desa Aman 1, Taman Desa Aman, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 650 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama