Arte Cheras, Taman Midah, Cheras

Jalan Midah 2, Taman Midah, Cheras, Kuala Lumpur

RM 2,688 /mo

2

BT

2

BM

868

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501116829
check-small-f
868 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.10 psf (lantai)

Tentang Arte Cheras

Arte Cheras Kuala Lumpur Fully Furnished Apartment

A676
Arte Cheras Kuala Lumpur Fully Furnished Apartment
For Viewing Appointment
Please Call +6014.620.7062
whatsapp- www.h*****
==
Arte Cheras Kuala Lumpur Fully Furnished Apartment

-Rental RM2800 per month
- 868 sqft
- 2 bedroom 2 Bathroom 1 Carpark
- Fully Furnished
- Gated & Guarded (24 hours 3 tiers security)
- Excellent facilities including pool, gym,
- Ready to move in condition

======
- 1 Month Advance
- 2 Month Security Deposit
- Utility Deposit
- Tenancy Agreement Fee
ニニニニニニニニニニニニニニニニニニニ
===
For Viewing Appointment
Please Call +6014.620.7062(William)

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,688 /mo.
Jalan Midah 2, Taman Midah, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 868 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian