Arte Cheras, Taman Midah, Cheras

Jalan Midah 2, Taman Midah, Cheras, Kuala Lumpur

RM 2,600 /mo

3

BT

2

BM

868

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501077450
check-small-f
868 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.00 psf (lantai)

Tentang Arte Cheras

Arte Cheras Duplex Unit For Rent At Taman Midah, Cheras

Pls Call or Whatapps -Michelle Wong 0*****

Property Details :-

Type : Duplex
Built-up : 868 sqft
Floor : High Floor
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Car Park : 2
For Rent : RM 2,600 ( nego )

Fully Furnish :

- Aircond
- Fan
- Light
- Water Heater
- Fridge
- Washing machine

( Whatsapp / Call if unable to reach me )
Michelle Wong
0*****
m*****@*****

Welcome to Call / Whatsapp for any
properties enquiry or for more information regarding the property.

"Owners are encourage to appoint us as an
agent to assists to sale/rent out their property
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,600 /mo.
Jalan Midah 2, Taman Midah, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 868 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian