Arte Cheras, Taman Midah, Cheras

Jalan Midah 2, Taman Midah, Cheras, Kuala Lumpur

RM 2,890 /mo

2

BT

2

BM

1,014

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 26 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500974514
check-small-f
1,014 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.85 psf (lantai)

Tentang Arte Cheras

Charming 2 Bedrooms Corner Loft Close to MRT Taman Midah

Conezion Residence
@IOI Resort City

**Short Walk to IOI City Mall**

1014 sqft
2 Bedroom 2 Bathroom
2 Car Park
24 hours security

Completely Furnished as depicted in the photos

Monthly Rental: RM2890

For further details or to schedule a viewing, please reach out to

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/8 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,890 /mo.
Jalan Midah 2, Taman Midah, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,014 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/8 ]