Altitude 236, Alam Damai, Cheras

Persiaran Alam Damai Persiaran Alam Damai Off Bukit Manda'rina, Alam Damai, Cheras, Kuala Lumpur

RM 670,000

3

BT

2

BM

1,389

kps

RM 482.36

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106978762

Tentang Altitude 236

Greenary View with Fresh Air 3 Room unit

Altitude 236 condo For RENT/SALEs

- Available for all Size (All Type)
- 1389sf, 1485sf or 1808sf
- All Corner Unit
- Air-Cond
- Kitchen Cabinet
- 2-3 Car park

Kindly contact DERREK for more details (Call or Whats App). TQ
I Have 9 Years Service in this Condo

Photo is only for ILLUSTRATION PURPOSE as reference only.
To Protect Owner's & Tenants privacy, pictures shown may not be the actual unit.
*** Appointment on actual unit is always welcome ***
*** Owner are Welcome to List ***
**************************************************

Bilik yoga

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

tennis-o

Gelanggang tenis

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 670,000.
Persiaran Alam Damai Persiaran Alam Damai Off Bukit Manda'rina, Alam Damai, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,389 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]