9Ine (Residensi Sembilan), Cheras

Jalan Suria Residen 1/1 Off Jalan Kemacahaya, Cheras, Selangor

RM 1,300 /mo

3

BT

2

BM

1,250

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 27 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 102611373
check-small-f
1,250 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.04 psf (lantai)

Tentang 9Ine (Residensi Sembilan)

9ine Condo Batu 9 Cheras Aircond opposite Oxbourgh

9ine Residence, Batu 9 Cheras FOR RENT
=================================
Asking Rental: Rm1,300

- 1,250sf
- 3 Rooms 2 Baths
- With Kitchen Table top, Aircond in master room and water heater
- Immediate Move In
- New Condo

** Near to Cempaka International School

>>For personal presentation, please call

Rachel Chu
Tel: 0*****
E-mail: r*****@*****
Starcity Property Sdn Bhd (967929-D)

** Owners are welcome to list **
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Worldtree Properties Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,300 /mo.
Jalan Suria Residen 1/1 Off Jalan Kemacahaya, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,250 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Worldtree Properties Sdn Bhd