Equatorial Hill Resort, Cameron Highlands

Jalan Kea Farm, Cameron Highlands, Pahang

RM 1,800 /mo

2

BT

2

BM

1,227

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501369796
check-small-f
1,227 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.47 psf (lantai)

Tentang Equatorial Hill Resort

Equatorial Hill Resort Cameron Highlands Pahang

Equatorial Hill Resort Cameron Highlands Pahang Fully Furnished Condominium for Rent.

Asking Rental : RM1,800

• Spacious 2 bedrooms and 2 bathrooms, 2 Carparks covering 1227 sqft
• Conveniently located near MRT stations, ensuring easy commuting

• Close to reputable schools, perfect for families

• Nearby supermarkets for all your daily needs

• Shopping malls within a short drive for leisure and shopping

Interested? Contact Me Now!!!

Alice Lee (REN67017)
Tel: 0*****
IQI Realty Sdn Bhd
E1(1584)
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,800 /mo.
Jalan Kea Farm, Cameron Highlands, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,227 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]