Wellesley Residences, Butterworth

Jalan Harbour Place Jalan Harbour Place, Butterworth, Penang

RM 1,300 /mo

3

BT

2

BM

1,300

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501335809
check-small-f
1,300 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.00 psf (lantai)

Tentang Wellesley Residences

Wellesley Residences Harbour Place Buttetworth For Rent

Wellesley Residences Harbour Place Buttetworth For Rent

-1300sf Built up
-3 bed rooms 2 bath rooms
-Partially furnished
-1 Car park

Kindly contact Lillian Tan at 0***** for viewing arrangement
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

sauna-o

Sauna

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

D'PROPERTIES [ E (3) 1642 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,300 /mo.
Jalan Harbour Place Jalan Harbour Place, Butterworth, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,300 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

D'PROPERTIES [ E (3) 1642 ]