The Park @ Mak Mandin, Butterworth

Butterworth, Penang

RM 1,200 /mo

3

BT

2

BM

1,002

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501312729
check-small-f
1,002 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.20 psf (lantai)

Tentang The Park @ Mak Mandin

The Park Partially Furnished @ Mak Mandin For Rent

FOR RENT High Floor The Park Partially Furnished @ Mak Mandin

Rent price : Rm 1200

3 Bedroom 2 Bathroom 1 Carpark
- Built up : 1002 sqft
- ⁠High floor

Partially Furnished
- Kitchen Cabinet , Fridge
- Water Heater , 3 Air-cond & Fans
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

A-PLUS PROPERTY CONSULTANTS [ VE (3) 0282 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,200 /mo.
Butterworth, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,002 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

A-PLUS PROPERTY CONSULTANTS [ VE (3) 0282 ]

agency logo