Luminari, Butterworth

Jalan Harbour Place Jalan Assumption, Butterworth, Penang

Negotiable

RM 2,000 /mo

3

BT

3

BM

1,335

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501339488
check-small-f
1,335 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.50 psf (lantai)

Tentang Luminari

Luminari @Habour Place,Butterworth ,Fully renovated for rent Seaview

Luminari @Habour Place,Butterworth ,Fully renovated for rent Seaview unit

•⁠ ⁠Rental price : 2000 nego
•⁠ ⁠Furnishing condition : partially furnished ,fully renovated
•⁠ ⁠Built up size :1335sf
•⁠ ⁠⁠Bedroom :3 bedroom
•⁠ ⁠⁠Bathroom :3 bathroom
•⁠ ⁠Car park & level : 2 car park at low level

For more information and viewing arrangement :
WhatsApp me NOW!
www.h*****
www.h*****
www.h*****

-WELCOME CO-BROKE-

REAL ESTATE NEGOTIATOR ( BUY / SELL / RENT)

security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,000 /mo.
Jalan Harbour Place Jalan Assumption, Butterworth, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,335 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian