1st Floor Shop-Office, Ong Yi How, Butterworth

Butterworth, Penang

RM 1,000 /mo

2

BM

1,750

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501015948
check-small-f
1,750 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 0.57 psf (lantai)

Tentang 1st Floor Shop-Office, Ong Yi How, Butterworth

Walking distance to Chung Ling and Bagan Jaya school

* first floor
* face main road of Jalan Ong Yi How
* size: 1750 sq.ft
* walking distance to Chung Ling school

Please contact JASMINE 0***** for viewing arrangement. Thanks
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IPM PROPERTY [ E (3) 2153 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,000 /mo.
Butterworth, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,750 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IPM PROPERTY [ E (3) 2153 ]