Villa Bukit Tunku, Bukit Tunku (Kenny Hills)

28A No.28A Jalan Girdle, Bukit Tunku, Bukit Tunku (Kenny Hills), Kuala Lumpur

Negotiable

RM 8,000 /mo

3+1

BT

2

BM

2,088

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501351067
check-small-f
2,088 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.83 psf (lantai)

Tentang Villa Bukit Tunku

For Rent: Villa Bukit Tunku, Kenny Hill, Bukit Tunku, Kuala Lumpur

Villa Bukit Tunku is a serene low-rise apartment situated in the idyllic residential neighborhood of Kenny Hills. Its design embraces a tropical atmosphere, providing residents with a resort-like experience that promotes tranquility and relaxation.

Bright and Spacious Home with views of the pool and lush greenery:
Built up 2,088 sqft
3+1 bedrooms
2+1 bathrooms
1 powder room
Fully furnished unit
Renovated unit
2 car park bays

Asking rental RM8000 nego

For viewing appointment call 016*22*55*467 Michael (REN06870)

security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

shop-o

Retail stores

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 8,000 /mo.
28A No.28A Jalan Girdle, Bukit Tunku, Bukit Tunku (Kenny Hills), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,088 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian