Bukit Raja Semi D Factory for sale, Bukit Raja
bukit raja semi d factory, bukit raja industrial park, bukit raja new warehouse, setia alam new semi d factory, setia alam new warehouse for sale, setia alam industrial park, Bukit Raja, Selangor
RM 7,500,000
10,000
kps (lantai)
RM 750
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bukit Raja Semi D Factory for sale
Bukit Raja Freehold New Semi D Factory For Sale
Bukit Raja Freehold New Semi D Factory
For Sale
======================
-Freehold
-Land size 70x150
-Build up from 10,000sf
Price:
Rm 7.5m
Please contact DAVID O 1***** for more info
Please contact MIKO O 1***** for more info
For Sale
======================
-Freehold
-Land size 70x150
-Build up from 10,000sf
Price:
Rm 7.5m
Please contact DAVID O 1***** for more info
Please contact MIKO O 1***** for more info
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 7,500,000.
bukit raja semi d factory, bukit raja industrial park, bukit raja new warehouse, setia alam new semi d factory, setia alam new warehouse for sale, setia alam industrial park, Bukit Raja, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 10,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.