The Sky @ Tripark, Taman Alma Ria, Bukit Mertajam

Jalan Seladang, Taman Alma Ria, Bukit Mertajam, Penang

RM 1,300 /mo

3+1

BT

2

BM

1,290

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500813652
check-small-f
1,290 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.01 psf (lantai)

Tentang The Sky @ Tripark

The Sky Condo Alma

Alma The Sky Condo For Rent
For Rent
ALMA THE SKY CONDO @Alma, Bukit Mertajam
Rental: RM1300

1290sqft, Corner unit
3+1Bedrooms
2 Bathrooms
2 Car park
Brand New Condition
2 aircond and 1 water heater

Please contact Ainee 0*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ON REALTY SDN BHD [ E (1) 1985/1 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,300 /mo.
Jalan Seladang, Taman Alma Ria, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,290 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ON REALTY SDN BHD [ E (1) 1985/1 ]