Prominence, Bukit Tengah, Bukit Mertajam

Jalan Permatang Batu Jalan Permatang Batu, Bukit Tengah, Bukit Mertajam, Penang

View to Offer

RM 2,000 /mo

3

BT

2

BM

1,500

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501314906
check-small-f
1,500 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.33 psf (lantai)

Tentang Prominence

Prominence For Rent @Jalan Baru Fully Furnished

[Prominence for Rent]
Location : Bukit Mertajam
>Build Up 建筑面积 : 1,500SQFT | 1,500 方呎
>Bedroom 卧室 : 3
>Bathroom 浴室 : 3
>Carpark 停车位:2
>Fully Furnished 全家私
>For Rent-RM2,000

REAL ESTATE NEGOTIATOR ( BUY / SELL / RENT)
WELCOME OWNER / BUYER & TENANT
WE WILL PROVIDE YOU MOST PROFESSIONAL SERVICE AND LET YOU HAVE YOUR IDEAL HOME
PLEASE CONTACT: Richard Phang|0①⑨⑨⑧⑥②⑦④⑥|REN66511

房地产业中介 (购买/出售/出租)
欢迎屋主/买家及租户
寄售您房地产业及询问您房地产的市价
我们将会提供您最专业的服务,以让您拥有您所理想的家园
详情请联系: Richard Phang|0①⑨⑨⑧⑥②⑦④⑥|REN66511

www.h*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,000 /mo.
Jalan Permatang Batu Jalan Permatang Batu, Bukit Tengah, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,500 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]