Casa Residence, Taman Bukit, Bukit Mertajam

Casa Residences Jln Song Ban Keng, Tmn Bukit, Taman Bukit, Bukit Mertajam, Penang

RM 2,599 /mo

2+1

BT

2

BM

1,285

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500941258
check-small-f
1,285 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.02 psf (lantai)

Tentang Casa Residence

Casa Residence|Bukit Mertajam|Deluxe Fully Furnished for Rent

Casa Residence|Bukit Mertajam
Deluxe Fully Furnished for Rent

物业资料 𝐏𝐫𝐨𝐩𝐞𝐫𝐭𝐲 𝐃𝐞𝐭𝐚𝐢𝐥𝐬
➤ Built Up 面积:1285 sqft
➤ Bedroom 卧室:2 + 1
➤ Bathroom浴室:2
➤ Car Lot 停车位:2 Side by Side

出租价格 𝐑𝐞𝐧𝐭𝐚𝐥 𝐏𝐫𝐢𝐜𝐞
➥ RM2,600

Real Estate Negotiator (BUY / SELL / RENT)
Welcome Owner / Buyer & Tenant
We will provide you most professional service
and let you have your ideal home.
𝐏𝐥𝐞𝐚𝐬𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐭𝐚𝐜𝐭 / 𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐀𝐩𝐩 :
𝐉𝐚𝐜𝐤 Ol9555l999

房地产业中介 (购买/出售/出租)
欢迎屋主/买家及租户
寄售您房地产业及询问您房地产的市价,
我们将会提供您最专业的服务,
以让您拥有您所理想的家园。
详情请联系:𝐉𝐚𝐜𝐤 Ol9555l999

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPERTY TALK REALTY SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,599 /mo.
Casa Residences Jln Song Ban Keng, Tmn Bukit, Taman Bukit, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,285 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPERTY TALK REALTY SDN BHD