Taman Tasik Utama, Bukit Katil
Jalan TU 13, Taman Tasik Utama, Bukit Katil, Melaka
RM 115,000
3
BT
2
BM
710
kps
RM 161.97
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Tasik Utama
Cheapest Level 2 Tasik Utama Apartment Ayer Keroh Bukit Beruang Melaka
For Sale@ RM 115,000
Property Details:
Condominium
Land Area: 710 sf
3 Bedroom & 2 Bathroom
Leasehold
Non Bumi lot
Tenanted
Highly Demand & Good For Investment
**********************************************
For More Details/ Viewing Appointment, Please Call
===========================================
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )
Please Click Below Link for More Detail
www.h*****
Property Details:
Condominium
Land Area: 710 sf
3 Bedroom & 2 Bathroom
Leasehold
Non Bumi lot
Tenanted
Highly Demand & Good For Investment
**********************************************
For More Details/ Viewing Appointment, Please Call
===========================================
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )
Please Click Below Link for More Detail
www.h*****
Kemudahan bersama
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 115,000.
Jalan TU 13, Taman Tasik Utama, Bukit Katil, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 710 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.