Parkview Towers, Bukit Jambul Indah, Bukit Jambul

Tingkat Bukit Jambul 1, Bukit Jambul Indah, Bukit Jambul, Penang

RM 1,300 /mo

3

BT

2

BM

1,175

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200517432
check-small-f
1,175 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.11 psf (lantai)
check-small-f
Status lot bumi tidak dinyatakan

Tentang Parkview Towers

Fully Furnished, Tastefully renovated, Move in condition

Cheapest Deal Parkview Towers Bukit Jambul for rent

- Fully Furnished
- Tastefully renovated
- Move in condition
- 1175sf
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- 1 Car parks provided

*Many Units On Hand for other selections*
Asking price 1300 only negotiable

For viewing and inquiry
Kindly contact me via Whatsapp
Declan Ng
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Chin Housing Realty

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,300 /mo.
Tingkat Bukit Jambul 1, Bukit Jambul Indah, Bukit Jambul, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,175 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Chin Housing Realty