The Rainz, Bukit Jalil

Jalan Jalil Perwira 2, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 5,300 /mo

4+1

BT

4

BM

1,772

check-small-f
Disenaraikan pada 1 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501037276
check-small-f
1,772 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.99 psf (lantai)

Tentang The Rainz

The Rainz For Rent

[The Rainz For Rent ]

-BJ745
-RM5500
-4+1room 4bathroom
-1772sf
-2carpark
-Fully Furnished
-Unit Ready By 1st May 2026
=====================================================

-1 month advance
-2 month security deposit
-utility deposit
-tenancy agreement fee

=====================================================

For Viewing Appointment
Please Call or WhatsApp Yong Quan +6*****
Yong Quan
REN 14983
E TREND REALTY SDN. BHD. (E (1)

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,300 /mo.
Jalan Jalil Perwira 2, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,772 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian