The Havre Bukit Jalil, Bukit Jalil

217, Bukit Jalil, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 2,600 /mo

3

BT

3

BM

1,023

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200098993
check-small-f
1,023 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.54 psf (lantai)

Tentang The Havre Bukit Jalil

Nice, Fully furnished, digital lock, with balcony, cosy & clean

The Havre Residence, Bukit Jalil

Nice furnitures & with balcony

WhatsApp Melissa O.l.6.-6.7.8.4.4.8.l

3 bedrooms
3 bathrooms
2 car parks
1023 sq ft
Fully furnished
simple modern home with balcony
* ⁠Nice furnitures, King, Queen, Single sized beds, wardrobes, dressing tables, 6 seated dining table, sofas, shoes cabinet
* ⁠All rooms with aircond and ceiling fans, water heaters, TV, fridge, washing machine, kitchen cabinet with hood and hob
* ⁠Entrance consists of metal grille and digital smart lock
Nearby Pavilion Bukit Jalil shopping mall & Bukit Jalil Recreation Park
Kemudahan
asterisk-o

Balcony

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Badminton court

asterisk-o

Basketball court

asterisk-o

Bbq

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,600 /mo.
217, Bukit Jalil, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,023 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]