The Earth, Bukit Jalil

Jalan Jalil 1, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 10,000 /mo

2

BM

2,380

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501322787
check-small-f
2,380 kps luas pelan lantai (34 kaki x 80 kaki)
check-small-f
RM 4.20 psf (lantai)

Tentang The Earth

The earth @ Bukit jalil office for rent

WTL
The earth @ Bukit jalil office for rent
-2380sf
-34 X 80
-Ready glass doors partition , conference room
working area & 10 aircons ( cassette & split aircons )
-Asking Rental RM10K
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Puchong

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 10,000 /mo.
Jalan Jalil 1, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,380 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Puchong