Residensi Bintang, Bukit Jalil

Jalan Jalil Impian, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 2,800 /mo

3

BT

2

BM

1,009

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jun 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501308218
check-small-f
1,009 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.78 psf (lantai)

Tentang Residensi Bintang

Residensi Bintang, Bukit Jalil

For Viewing Appointment
Please click the WhatsApp button

===========================================
Residensi Bintang, Bukit Jalil
============================================

-Rental RM2800
-1009sf
-3 Rooms & 2 Bathrooms
-2 Car Park
-Fully Furnished

============================================

-1 Month Advance
-2 Month Security Deposit
-Utility Deposit
-Tenancy Agreement Fee

============================================

For Viewing Appointment
Please click the WhatsApp button
Kee
E TREND REALTY SB (E (1) 1752

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Cafe

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/8 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,800 /mo.
Jalan Jalil Impian, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,009 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/8 ]