Paraiso Residence @ The Earth, Bukit Jalil

Jalan Jalil 2, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 2,600 /mo

3

BT

2

BM

960

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501279422
check-small-f
960 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.71 psf (lantai)

Tentang Paraiso Residence @ The Earth

Paraiso Residence, Bukit Jalil KL, Fully furnish unit for rent

Paraiso Residence, Bukit Jalil KL

- 960 sf
- 3 bedroom + 2 bathroom
- 2 carpark
- Fully furnishing : Aircond, water heater, ceiling fan & lights, kitchen cabinet, fridge and washer, sofa
- Asking rental : RM2,600

Feel free to call or Whatsapp for more details and arrange viewing.
Leon
018
285
7240

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Badminton court

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Cafe

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

SINLAND REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2074 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,600 /mo.
Jalan Jalil 2, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 960 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

SINLAND REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2074 ]