Aurora Place @ Bukit Jalil, Bukit Jalil

Persiaran Jalil 1, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 6,000 /mo

1,385

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501132941
check-small-f
1,385 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.33 psf (lantai)

Tentang Aurora Place @ Bukit Jalil

Aurora Place Bukit Jalil Office for Rent, Next To Pavilion Bukit Jalil

Contact Mico Law for more information & viewing
Agent Mico Law : 016. 665 1654 (Call & WhatsApp Now)
(Ren 29251)

- Property Type : Office
- Built up : 1385 sqft
- Furnishing : Basic Unit
- Monthly Rental Price : RM 6000
- Next to Pavilion Bukit Jalil Mall , Signature Office & Aurora Place Mall

Chong Seng Property (M) sdn bhd
- Owner are welcome to my listing -
Contact Mico Law for more information & viewing
Agent Mico Law : 016. 665 1654
(Ren 29251)

Facilities & Amenities
1. Hybrid Mall & Retail Experience
2. Rooftop Dining & Leisure
3. Pavilion Bukit Jalil and Bukit Jalil Recreational Park
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bus stop

asterisk-o

Parking

asterisk-o

Retail stores

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 6,000 /mo.
Persiaran Jalil 1, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,385 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian