Taman Bukit Piatu Mutiara, Bukit Baru

Jalan bpm 4, Taman Bukit Piatu Mutiara, Bukit Baru, Melaka

Negotiable

RM 1,988 /mo

2

BM

1,540

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501163020
check-small-f
1,540 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.29 psf (lantai)

Tentang Taman Bukit Piatu Mutiara

To let ground floor shop , Bukit piatu mutiara

To let

Ground floor shop
Bukit piatu mutiara
Bare unit
22 x 70
1540 sqft

Rental Rm1988

For more information pls wassap or call
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,988 /mo.
Jalan bpm 4, Taman Bukit Piatu Mutiara, Bukit Baru, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.