Cheng Heights, Bertam Malim, Bertam

Jalan CM1 Off Jalan CM3, Bertam Malim, Bertam, Melaka

RM 1,200 /mo

3

BT

2

BM

1,100

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501259816
check-small-f
1,100 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.09 psf (lantai)

Tentang Cheng Heights

Bertam Malim Cheng Height Condo Fully Furnished 3 Room Pulau Gadong

For Rent & For Sale
Cheng Heights Condo
Cheng , Melaka

Selling : RM 310,000 negotiable
Rental : RM 1,200/mth

Level 3 Corner Unit
Freehold; Non Bumi
Fully Furnished
1100Sqft
3 Bedroom 2 Bathroom
Near to Malim, Pulau Gadong, Cheng, Pokok Mangga

security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,200 /mo.
Jalan CM1 Off Jalan CM3, Bertam Malim, Bertam, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]