Ivoris @ Eco Majestic, Beranang

Beranang, Selangor

Negotiable

RM 24,000 /mo

4

BM

5,566

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500508387
check-small-f
5,566 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.31 psf (lantai)

Tentang Ivoris @ Eco Majestic

Spacious Semi Detached Retail Space for Lease @ Setia Ecohill 2

*WTL*
Setia Ecohill 2 - Nadi Double Storey Semi-D Retail Lot
(Beside Rapidly Developing Eco Majestic Semenyih)
Land Area: 70' X 148'
Build Up: 5,566 Sqft
Available from Jan-Feb 2026

Feature:
Ideal for FNB, Car Showroom, Furniture Showroom, Workshop
Structure permits potential expansion or interior modifications to enhance floor area

Asking rental : RM27,000 (Nego)

Contact
Takuro Yew
0*****
Kemudahan bersama
asterisk-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670/10 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 24,000 /mo.
Beranang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,566 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670/10 ]

agency logo