Bandar Sri Kesuma @ Kesuma Square, Beranang, Semenyih, Bandar Sri Kesuma, Beranang

Bandar Sri Kesuma @ Kesuma Square, Beranang, Semenyih , bandar rinching , pelangi semenyih , semenyih ria , eco majestic , eco hill , vista valley , semenyih sentral, Bandar Sri Kesuma, Beranang, Selangor

RM 3,600 /mo

1,200

check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500188661
check-small-f
1,200 kps luas pelan lantai (20 kaki x 60 kaki)
check-small-f
RM 3.00 psf (lantai)

Tentang Bandar Sri Kesuma @ Kesuma Square, Beranang, Semenyih

Brand New! 1 Sty Shop Rent, Bandar Sri Kesuma@Kesuma Square, Beranang

Brand New! 1 Storey Shoplot, Bandar Sri Kesuma @ Kesuma Square, Beranang, Semenyih For Rent:
nearby: ecohill, eco majestic, eco forest, bandar rinching, pelangi semenyih, sungai lalang, broga hill, bandar teknologi kajang, bandar baru bangi, bukit mahkota, bandar seri putra , semenyih ria , eco hill , vista valley , semenyih sentral

===================
Asking Price: Rm 3,600
===================

Property Details
- Land size: 20'x60' (1,200 sqft)
- Available October 2025
-Strategic Location

Nearby:
- Jaya Grocer, Majestic Labs
- Setia Ecohill Mall, Lotus Semenyih
- Broga Hill Park

Accessibilities
- Easy Acces SILK; Putrajaya, Kuala Lumpur; Kajang Cheras; LEKAS, EKVE (Highway)

***Picture for illustration purposes only!

For details pls call or whatsapp:
-----------------------------------
JAYEE OW
0*****
REN 17666
The Roof Realty
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,600 /mo.
Bandar Sri Kesuma @ Kesuma Square, Beranang, Semenyih , bandar rinching , pelangi semenyih , semenyih ria , eco majestic , eco hill , vista valley , semenyih sentral, Bandar Sri Kesuma, Beranang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,200 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser