3 Storey Corner , Setia Eco Hill 2 , Semenyih , Beranang, Beranang

Persiaran Ecohill 2 Barat, Beranang, Selangor

View to Offer

RM 18,000 /mo

6

BM

8,642

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501271199
check-small-f
8,642 kps luas pelan lantai (46 kaki x 75 kaki)
check-small-f
RM 2.08 psf (lantai)

Tentang 3 Storey Corner , Setia Eco Hill 2 , Semenyih , Beranang

Corner Lot 3 Storey For Rent , Facing Mainroad

For Rent: Setia Eco Hill 2
Location: Semenyih , Selangor
Type: 3 Storey Corner
Build Up: 8,642 sqft
Details: Bare / 46 X 75
RENTAL PRICE: RM 18.000

Advance Rental : RM 18,000 (1 Month)
Secure Deposit : RM 36,000 (2 Months)
Utility Deposit : RM 18,000 (1 Month)
Total : RM 72,000 + ( Agreement )
* Ground Floor & 1St Floor & 2nd Floor
* Actual Unit / Move In Ready
For more info or viewing session, Please contact :
SC YAP
REN 45183 > 012
Team Leader > 684
Gplex Realty S/B > 8636
SC YAP : 0*****
012*684*8636
( Owner List Welcome )

GPLEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1694/9 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 18,000 /mo.
Persiaran Ecohill 2 Barat, Beranang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 8,642 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

GPLEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1694/9 ]