Kempas Apartment, Genting Highlands, Bentong

Genting View Resort, Genting Highlands, Bentong, Pahang

Boleh dirunding

RM 620,000

3

BT

2

BM

952

kps

RM 651.26

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 1994
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501044981

Tentang Kempas Apartment

Kempas Apartment for sale! Near Genting Highlands! Cold Weather!

GVR KEMPAS APARTMENT | 3 BEDROOM | FULLY FURNISHED
***FREEHOLD***

**Kempas Apartment** (Located near Genting View Resort)
• Build-Up: 952 sqft
• 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
• Fully Furnished
• Include facilities such as Pickleball Courts, Pool, and Gym
• Cooling Weather
• Good for own stay, retirement home, holiday home, investment, airbnb
• Low Density Area

**Strategic Location**
• Minutes drive to Genting Highlands, Genting Premium Outlet, Awana Golf Club, Strawberry Farm House, etc.
• 13KM to Genting Highlands
• Surrounded by eateries, cafes, and daily conveniences.

Asking Price: RM640,000 (Negotiable)

For more information, call/whatsapp John Chan at +6*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 620,000.
Genting View Resort, Genting Highlands, Bentong, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 952 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian