Tropicana Bay Residences, Bayan Lepas

Persiaran Bayan Indah, Bayan Lepas, Penang

Boleh dirunding

RM 485,000

2

BT

1

BM

615

kps

RM 788.62

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500520096

Tentang Tropicana Bay Residences

2 Bedroom Studio For Sale at Tropicana Bay Residences 615sf

Tropicana Bay Residences Bayan Lepas

Built-up area of 615sf

2 Bedrooms
1 Bathroom
1 Parking Space

In excellent condition
Includes furniture
Completely renovated and furnished

Asking price RM485,000 negotiable!

For inquiries, please reach out at 0***** (Xin Ying)

Gelanggang bola keranjang

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 485,000.
Persiaran Bayan Indah, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 615 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian