QuayWest Residence, Bayan Lepas

Persiaran Bayan Indah, Bayan Lepas, Penang

View to Offer

RM 3,100 /mo

3

BT

2

BM

1,219

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500731045
check-small-f
1,219 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.54 psf (lantai)

Tentang QuayWest Residence

Fully furnished

- 1219 sqft
- 3 rooms 2 bathrooms 2 car park
- just done renovation and fully furnished
- vacant now
- asking rental RM 3100

Winson REN21903
+6*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ANCHOR EMPIRE PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1726 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,100 /mo.
Persiaran Bayan Indah, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,219 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ANCHOR EMPIRE PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1726 ]