Desa Putra, Bayan Lepas

- Persiaran Bayan Indah 3, Bayan Lepas, Sungai Nibon, Bayan Lepas, Penang

Negotiable

RM 1,400 /mo

3

BT

2

BM

750

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Pangsa for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500866515
check-small-f
750 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.87 psf (lantai)

Tentang Desa Putra

Desa Putra Ground Floor Corner Furnished with 2 Car Park For Rent

Desa Putra Ground Floor Furnished with 2 Car Park For Rent

Bayan Lepas, Penang
Queensbay Area
750sqft
3 Rooms
2 Bathrooms
2 Car Parks!
Fully Furnished
Fully Renovated
Asking Rental RM1300 only!!!!

FOR MORE INFO,
contact Jacky Yeoh
+6*****
www.h*****
Kemudahan
asterisk-o

Covered car parking

asterisk-o

Security guard

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,400 /mo.
- Persiaran Bayan Indah 3, Bayan Lepas, Sungai Nibon, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 750 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian