98 Nibong Residence, Sungai Nibong, Bayan Lepas

Jalan Aziz Ibrahim Jalan Aziz Ibrahim, 11700 Sungai Nibong, Penang, Sungai Nibong, Bayan Lepas, Penang

RM 2,600 /mo

3

BT

2

BM

1,818

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200301096
check-small-f
1,818 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.43 psf (lantai)

Tentang 98 Nibong Residence

98 Nibong Residence @ Sungai Nibong fully furnished bayan lepas

98 Nibong Residence @ Sungai Nibong [ FOR RENT ]

1818 Sf
3+1 Bedrooms , 2+1 Bathrooms 2 Carparks
Fully Furnished

ASKING PRICE : RM 2,600 ONLY !!

For further info or to arrange for viewing,
please contact Chun Kai 0*****
www.h*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,600 /mo.
Jalan Aziz Ibrahim Jalan Aziz Ibrahim, 11700 Sungai Nibong, Penang, Sungai Nibong, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,818 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]