The Promenade, Bayan Baru

Bayan Baru, Penang

RM 2,200 /mo

3

BT

2

BM

1,111

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501325633
check-small-f
1,111 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.98 psf (lantai)

Tentang The Promenade

Fully Furnished

Project Name: The Promenade, Bayan Baru
Sale / Rent: For Rent
Built-up Area: 1,111 sqft
Bedrooms/Bathrooms: 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
Carpark: 2 Units (Side-by-side)
Furnishing: Fully Furnished
Asking Price: RM 2,200

ETHAN FOO | 0*****
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
Bayan Baru, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,111 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian