The Promenade, Bayan Baru

Bayan Baru, Penang

View to Offer

RM 2,400 /mo

2

BT

2

BM

855

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501220611
check-small-f
855 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.81 psf (lantai)

Tentang The Promenade

The Promenade Bayan Baru Gbs Good Condition Renovated Kitchen Ready !!

The Promenade @Bayan Baru

Bedroom 2, Bathroom 2, Carpark 1
855sqft
Fully Furnished
Renovated Kitchen
Asking Rm2400

*** VIEW TO OFFER***
Kindly Call :KIM TAN O11 2749 6O74
Whatsapp : KIM TAN O11 2749 6O74
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM REALTY SDN BHD [ E (1) 1708/5 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,400 /mo.
Bayan Baru, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 855 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM REALTY SDN BHD [ E (1) 1708/5 ]