Kepong Entrepreneurs Park, Batu

Kepong Entrepreneurs Park, Batu, Kuala Lumpur

RM 900 /mo

2

BM

815

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501054972
check-small-f
815 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.10 psf (lantai)

Tentang Kepong Entrepreneurs Park

Jalan Metro Perdana Timur 11, Mezzanine flr, opposite Kepong Gi Square

- Jalan Metro Perdana Timur 11 mezzanine floor for rent

- 815sf+-, unfurnished, suitable for small office or working space, storage.

- Opposite Kepong Gi Square, easy access to Jalan Kepong.
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WISE MAN REALTY [ E (3) 1551 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 900 /mo.
Kepong Entrepreneurs Park, Batu, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 815 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WISE MAN REALTY [ E (3) 1551 ]