Vivo Executive Apartment, Batu Kawan

Batu Kawan, Penang

RM 1,200 /mo

3

BT

2

BM

730

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501299522
check-small-f
730 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.64 psf (lantai)

Tentang Vivo Executive Apartment

Vivo Executive Apartment Semi Furnished Batu Kawan Close to Ikea

Vivo executive apartment

Location: Batu Kawan

730sf
2+1 Bedrooms
1 Car Park
Equipped with Fan, Light, Aircon, Water Heater
Semi Furnished
FOR RENT AT RM1200 only

For viewings, please contact or Whatsapp Stella at 0*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

parking-o

Parking

ANCHOR EMPIRE PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1726 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,200 /mo.
Batu Kawan, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 730 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

ANCHOR EMPIRE PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1726 ]