Vivo Executive Apartment, Batu Kawan

Batu Kawan, Penang

RM 1,500 /mo

3

BT

2

BM

830

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501227121
check-small-f
830 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.81 psf (lantai)

Tentang Vivo Executive Apartment

Vivo Executives 830sf Fully Furnished 3 Carparks @ Batu Kawan For Rent

Features:-
- Size 830 sqft.
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms.
- 1 Carparks
- Fully Furnished & Renovated
- WiFi Time Included
- Equipped with a variety of facilities exclusively for Residents.
- Premium residential condominium within Utropolis Batu Kawan Area
- Nearby got alot of cafe, restaurant and jaya grocer nearby

ASKING RENTAL : RM 1700/mth ONLY !!!

Thank you!
For viewing, please call: 6*****
Louis Chuah (REN74783)
Senior Real Estate Negotiator
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UPLAND REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2116 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,500 /mo.
Batu Kawan, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 830 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UPLAND REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2116 ]