Vertu Resort, Aspen Vision City, Batu Kawan

Persiaran Cassia Barat 6, Aspen Vision City, Batu Kawan, Penang

RM 2,200 /mo

4

BT

2

BM

1,290

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501354313
check-small-f
1,290 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.71 psf (lantai)

Tentang Vertu Resort

Vertu Batu Kawan 1290sf 4 Bedrooms 3 Parking Fully Ikea Furnished

***Vertu Resort 1290sqft 4 Bedrooms 3 Parking @ Batu Kawan for lease***

Location:
• Batu Kawan

物业资料 𝐏𝐫𝐨𝐩𝐞𝐫𝐭𝐲 𝐃𝐞𝐭𝐚𝐢𝐥𝐬
-Build up : 1290sqft
- 4 Bedrooms
- 2 Baths
- 3 Parking Spaces
- Fully furnished
- Ikea & Central Park view

Monthly Rental : RM2,200

欲知更多详情 请联络 0***** (Glynnis)
For further information/viewing arrangements, please contact Glynnis at 0*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPERTY TALK REALTY SDN BHD [ E (1) 2038 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
Persiaran Cassia Barat 6, Aspen Vision City, Batu Kawan, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,290 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPERTY TALK REALTY SDN BHD [ E (1) 2038 ]