Sinaran @ Utropolis, Bandar Cassia, Batu Kawan

Bandar Cassia, Batu Kawan, Penang

View to Offer

RM 1,600 /mo

2

BT

1

BM

667

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501330408
check-small-f
667 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.40 psf (lantai)

Tentang Sinaran @ Utropolis

2 Parking Spaces. Completely Furnished with Complimentary WiFi

For Rent
Sinaran Residence @ Utropolis, Batu Kawan

• 667 sqft
• ⁠2 Bedrooms
• ⁠1 Bathroom
• ⁠2 Parking Spaces
• ⁠Completely Furnished with Complimentary WiFi
• ⁠Ready for Immediate Occupancy

Rental : RM 1600 / Month

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UPLAND REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2116 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Bandar Cassia, Batu Kawan, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 667 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UPLAND REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2116 ]