Sensasi @ Utropolis, Bandar Cassia, Batu Kawan

Persiaran Cassia Barat 3, Bandar Cassia, Batu Kawan, Penang

Negotiable

RM 1,600 /mo

1

BT

2

BM

500

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501316816
check-small-f
500 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.20 psf (lantai)

Tentang Sensasi @ Utropolis

High Floor Cozy Reno Studio Utropolis Sensasi Batu Kawan Move-In Ready

HIGH FLOOR! MOVE-IN READY! STUDIO Utropolis Sensasi @ Batu Kawan FOR RENT

Property details;
- Built-Up Area 总建筑面积: 500 sqft 方呎
- Furnishing Status: Fully Furnished
- Renovation Status: Fully Renovated
- Room Numbers 房间数量: 1
- Bathroom Numbers 冲凉房, 厕所数量: 2
- Carpark Numbers 车位数量: 2
- Air-Cons PROVIDED!
- SUITABLE 4 Personal Stay & Investment
- Easy access to Queensbay Mall, Batu Kawan Industrial Park (BKIP), Penang International Airport, Rapid Penang Bus Services, Penang Second Bridge ,IKEA Batu Kawan & Design Village Outlet Mall, UOW Malaysia KDU Penang University College and etc.

租金 Rental: RM1,600 per month ONLY! NEGO!

Kindly contact 0***** (Ashley Tan 陈菁凌) for more details information and viewing arrangement ;)

security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

parking-o

Parking

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/5 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Persiaran Cassia Barat 3, Bandar Cassia, Batu Kawan, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 500 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/5 ]