Ferringhi Residence 2, Batu Ferringhi

Persiaran Sungai Emas, Batu Ferringhi, Penang

RM 3,499 /mo

3

BT

3

BM

1,500

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501348676
check-small-f
1,500 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.33 psf (lantai)

Tentang Ferringhi Residence 2

Ferringhi Residence 2 Available for Rent !!

Ferringhi Residence 2 Available for Rent !!

- 1495 sf
- 3 Bedroom
- 3 Bathroom
- 2 Carpark
- Fully Renovated
- Fully Furnished

Please get in touch with ALEX LIM for a viewing 0***** )
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,499 /mo.
Persiaran Sungai Emas, Batu Ferringhi, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,500 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD.